Coś ciekawego

Blog

Kategoria: Atrakcje weselne

Ciekawe atrakcje weselne

Niezapomniana Chwila 13 grudnia 2016 r.

Z racji, ze jesteśmy firmą oferującą różne atrakcje na imprezy rodzinne czy firmowe, chcielibyśmy napisać też o innych atrakcjach, które bardziej bądź mniej (ewentualnie wcale ;)) przypadły nam do gustu.

 

BAŃKI MYDLANE

Bańki mydlane na pewno stworzą niesamowitą atmosferę podczas wyjścia pary młodej z kościoła, pierwszego tańca czy podziękowania dla rodziców. Piękne, kolorowe bańki z pewnością zrobią ogromne wrażenie na wszystkich gościach, nie tylko tych najmłodszych. Przeznaczone do tego profesjonalne wytwornice baniek mydlanych oraz specjalny płyn świetnie sprawdzają się również na sesjach plenerowych, a koszt takiej atrakcji jest niewielki.

Banki mydlane

 

ORYGINALNY PIERWSZY TANIEC

Każdy z nas pragnie by jego pierwszy taniec był bardzo wyjątkowy. Jedni stawiają na klasyczne, standardowe utwory, do których można zatańczyć np walca angielskiego, inni wybierają bardzo odważne, z poczuciem humoru choreografie. Coraz więcej nowożeńców decyduje się na naukę w szkołach tańca, gdzie to instruktorzy przygotowują układ do muzyki wybranej przez parę. Bardzo oryginalnym pomysłem, a zarazem trzymającym gości w lekkim napięciu, jest taniec zaczynający się wolnym, subtelnym krokiem, a następnie przechodzący w rytmiczną salsę czy cha-chę.

A tutaj filmik, który ostatnio nas zachwycił -> Oryginalny pierwszy taniec

Oryginalny pierwszy taniec weselny

 

LAMPIONY SZCZĘŚCIA

Podniebne lampiony wywodzą się z kultury Azjatyckiej, szczególnie Tajlandii, gdzie są wypuszczane podczas świąt i mają symbolizować pomyślność, spełniać życzenia oraz odstraszać problemy i zmartwienia. Jedną z najlepszych okazji do wypuszczenia lampionów są właśnie wesela, gdzie wierzy się, że mają przynieść Młodej Parze boską przychylność i szczęście. Jednak ich głównym zadaniem jest tworzenie niesamowitego, romantycznego klimatu.

Lampiony szczęścia

 

POKAZ ZDJĘĆ

Do tego potrzebny jest tylko laptop, rzutnik, ekran (bądź biała ściana) no i oczywiście pamiątkowe zdjęcia nowożeńców. Dzięki takiej prezentacji zakochani mogą przedstawić historię swojego związku, a rodzina i znajomi lepiej poznać naszą drugą połówkę. Jest to także bardzo ważne dla samych młodych, którzy mogą powspominać wszystkie piękne i niezapomniane chwile. Przygotowując prezentację zwróćmy uwagę na ilość zdjęć tak, byśmy nie zanudzili naszych gości.

Pokaz zdjęć na weselu

 

POKAZY FAJERWERKÓW

Jedną z najbardziej efektownych atrakcji weselnych od lat są pokazy sztucznych ogni. Te krótkie prezentacje cieszą się coraz większym powodzeniem i wywołują ogromny zachwyt wśród wszystkich gości. Decydując się na taką wystrzałową atrakcję musimy pamiętać, że bardzo ważne jest tutaj bezpieczeństwo. Wynajmijmy więc do tego profesjonalną firmę bądź, jeśli zdecydujemy się sami ją przygotować, zadbajmy o najdrobniejszy szczegół.

Ciekawi jesteśmy Waszej opinii na temat powyższych atrakcji? A może spotkaliście się z innymi, ciekawymi pomysłami? :)