Coś ciekawego

Blog

Kategoria: Inne

Jak to wszystko się zaczęło :)

Niezapomniana Chwila 06 listopada 2016 r.

Kilka słów o nas 🙂

Jesteśmy dwójką młodych, ambitnych ludzi, których połączyło nie tylko wspaniałe uczucie ale także wspólna pasja i głowy pełne oryginalnych pomysłów.

Magda: „Otwarta, pełna życia i energii studentka. Uwielbia taniec, dobrą muzykę i podróże. Od najmłodszych lat zajmuje się dziećmi, więc świetnie sprawdza się w roli animatora. W naszej działalności dba o estetykę, oryginalność i dobre poczucie smaku. Nie lubi nudy i rutyny zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym, dlatego wszystkie nasze realizacje różnią się od poprzednich. W skrócie – perfekcjonistka i gaduła, która zaraża swoim entuzjazmem i optymizmem.”

Maciej: „Przedsiębiorca, student, z zamiłowania historyk. Śmiały, komunikatywny, i kreatywny. Lubi ryzyko i wyzwania dlatego podejmuje się nawet najtrudniejszych zadań. W naszej działalności odpowiada za kwestie finansowe, organizacyjne i logistyczne. Dobry kierowca, którego nie męczą długie i dalekie podróże za kółkiem , dlatego świadczymy usługi na terenie całego kraju. Krótko mówiąc – zawodowo analityk, prywatnie – marzyciel i idealista.”

14914592_1153068304786723_979125971_n

Skąd pomysł na taką działalność?

Z racji, że jesteśmy w wieku, w którym sporo naszych znajomych mówi sobie „TAK!” mamy okazję bywać na wielu weselach, chrzcinach czy innych imprezach rodzinnych. Tym, co najbardziej nas zaskoczyło były nowe i oryginalne pomysły na atrakcje na wesele, które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem zaproszonych gości. Naszą uwagę najbardziej przykuł mobilny bar, fotobudka, słodki stół i fontanna czekoladowa. Na forach internetowych znaleźliśmy również bardzo fajne rozwiązanie na sprawienie radości najmłodszym gościom a przy okazji odciążenie rodziców jakim jest animator dla dzieci.

 

Skąd nazwa Niezapomniana chwila?

W życiu każdego z nas jest mnóstwo wyjątkowych uroczystości i okazji, które zapadają nam w pamięci na całe życie. Wybrana przez nas nazwa nawiązuje do tych wszystkich wspaniałych i niezapomnianych chwil, które warto zachować w swej pamięci na zawsze.

 

Dlaczego warto zaufać właśnie nam?

Jesteśmy perfekcjonistami, którzy kładą ogromny nacisk na każdy detal i szczegół. Zdajemy sobie sprawę jak ważne dla naszych klientów są ich uroczystości, dlatego do każdego z nich przygotowujemy się indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem jakby to było nasze własne wydarzenie. Podobno zarażamy energią i pozytywnym nastawieniem 😉

 

Skąd sentyment do wesel?

Nasza wielka życiowa przygoda rozpoczęła się właśnie od wesela, na którym uświadomiliśmy sobie, że łączy nas znacznie więcej niż przyjaźń. Od tego momentu stanowimy nierozerwalny duet zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. A w niedalekiej perspektywie zorganizujemy swoje własne wesele 😉

 

Wesele