Coś ciekawego

Blog

Kategoria: Atrakcje weselne

Nasze atrakcje weselne

Niezapomniana Chwila 06 grudnia 2016 r.

Poniższy wpis chcielibyśmy poświęcić oferowanym przez nas atrakcjom, nie tylko weselnym, ale także świetnie sprawdzających się na imprezach firmowych, komuniach, chrzcinach, wieczorach panieńskich czy kawalerskich oraz innych imprezach rodzinnych.

 

SŁODKI STÓŁ

Polski candy bar jak większość innych atrakcji przybył do nas z zachodu i cieszy się coraz większą popularnością. Słodki kącik jest połączeniem przepysznych słodkości z pięknymi, kolorowymi ozdobami. Najczęściej są to: muffinki, cuppcake, cake- popsy, makaroniki, bezy, praliny, pianki i inne drobne słodycze. Coraz rzadziej spotyka się na stołach tradycyjne ciasta i torty. Zazwyczaj to przyszłe panny młode wybierają jaki ma być motyw przewodni czyli styl i kolor słodkiego bufetu.  Atrakcja idealna na: wesele, wieczór panieński/kawalerski, komunie, chrzciny, studniówki, eventy reklamowe, imprezy firmowe, imprezy dla dzieci i wiele innych okazji!

Słodki stół

 

FOTOBUDKA

Urządzenie to raczej nie zastąpi fotografa na naszej imprezie, ale z pewnością dostarczy nam świetną zabawę, którą uatrakcyjni masa gadżetów takich jak: okulary, peruki, kijki ze śmiesznymi napisami i wiele innych. Obsługa fotobudki jest banalnie prosta, a zdjęcia otrzymujemy już po kilku sekundach wydrukowane w kilku egzemplarzach. Kopię zdjęcia możemy wkleić do księgi gości , która będzie dla organizatorów świetną pamiątką z wydarzenia. Atrakcja idealna na: wesele, wieczór panieński/kawalerski, komunie, chrzciny, studniówki, eventy reklamowe, imprezy firmowe, imprezy dla dzieci i wiele innych okazji!

MOBILNY BAR
Nowym trendem na różnego rodzaju imprezach stał się <a href="http://niezapomnianachwila.pl/oferta/mobilny-bar/
">mobilny bar</a>, który cieszy się coraz większym powodzeniem wśród gości. Kolorowe, wyszukane drinki, latające butelki i eleganccy a zarazem sympatyczni barmani przykuwają ogromną uwagę wszystkich gości. Dla tych co jeszcze nie słyszeli o tej atrakcji drink bar jest nowoczesnym urozmaiceniem imprezy, gdzie barmani serwują pyszne drinki i koktajle zarówno te alkoholowe i bezalkoholowe, pokazują różnego rodzaju sztuczki czy zachęcają do brania udziału w barmańskich konkursach. Świetna i smaczna zabawa gwarantowana! :) Atrakcja idealna na: wesele, wieczór panieński/kawalerski, imprezy studenckie, imprezy plenerowe, eventy reklamowe, imprezy firmowe, imprezy rodzinne i wiele innych okazji!

ANIMATOR DZIECIĘCY
,,Mamo nudzi mi się’’ , ,,tato wracajmy do domu’’ – brzmi znajomo ? Każdy z nas z pewnością spotkał się z tym nieraz . Fajnym rozwiązaniem jest właśnie animator dziecięcy, który nie tylko zaopiekuje się dzieciakami w trakcie imprezy, ale także dostarczy im ogromnej frajdy. Taka opiekunka dla dzieci zapewnia mnóstwo gier i zabaw, malowanie buziek, zajęcia plastyczne, dmuchanie i skręcanie balonów i wiele innych atrakcji. Dzieciaki świetnie się bawią a rodzice nie muszą myśleć jak wygospodarować czas najmłodszym tak by się nudzili. Atrakcja idealna na: wesele, komunie, chrzciny, pikniki, festyny, urodziny, imprezy rodzinne i wiele innych okazji!

FONTANNA CZEKOLADOWA
Atrakcja idealna na: wesele, wieczór panieński/kawalerski, komunie, chrzciny, studniówki, eventy reklamowe, imprezy firmowe, urodziny, imprezy rodzinne, imprezy dla dzieci i wiele innych okazji!

Jeśli spodobała Ci się któraś z naszych atrakcji, to zachęcamy do skorzystania z naszych usług :)