Poznajmy się lepiej

Kilka słów o nas

Jeśli kochasz to co robisz...
nie spędzisz ani jednego dnia w pracy
Jesteśmy dwójką młodych, ambitnych ludzi, których połączyło nie tylko wspaniałe uczucie ale także wspólna pasja i głowy pełne oryginalnych pomysłów.

Zawsze konsekwentnie dążymy do zamierzonego celu i wszystko robimy z wielkim zaangażowaniem. Nasze talenty i zdolności wzajemnie się uzupełniają, dlatego tworzymy idealny zespół zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Naszą pracę traktujemy jako hobby stąd daje ona nam wiele radości i satysfakcji, którą dzielimy się z innymi. Do każdego wydarzenia przygotowujemy się z kilkudniowym wyprzedzeniem podchodząc do

klientów indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Mamy w sobie wiele pozytywnej energii, którą przeniesiemy na Twoich gości. W razie potrzeby możemy elastycznie dopasować pakiety pod Państwa oczekiwania. Zawsze dokładamy wszelkich starań by świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości. Działamy na terenie Warszawy i okolic, ale jeśli spodobały Ci się nasze atrakcje możemy dojechać w dowolne miejsce w Polsce.

Magda

Otwarta, pełna życia i energii studentka. Uwielbia taniec, dobrą muzykę i podróże. Od najmłodszych lat zajmuje się dziećmi, więc świetnie sprawdza się w roli animatora. W naszej działalności dba o estetykę, oryginalność i dobre poczucie smaku. Nie lubi nudy i rutyny zarówno w życiu osobistym jak i zawodowym, dlatego wszystkie nasze realizacje różnią się od poprzednich. W skrócie - perfekcjonistka i gaduła, która zaraża swoim entuzjazmem i optymizmem.

+48 724 877 298
niezapomniana_chwila@onet.pl

Maciej

Przedsiębiorca, student, z zamiłowania historyk. Śmiały, komunikatywny, i kreatywny. Lubi ryzyko i wyzwania dlatego podejmuje się nawet najtrudniejszych zadań. W naszej działalności odpowiada za kwestie finansowe, organizacyjne i logistyczne. Dobry kierowca, którego nie męczą długie i dalekie podróże za kółkiem , dlatego świadczymy usługi na terenie całego kraju. Krótko mówiąc – zawodowo analityk, prywatnie - marzyciel i idealista.

+48 664 996 227
niezapomniana_chwila@onet.pl

Są takie chwile...

Które zdarzają się raz w życiu

Zrobimy wszystko co w naszej mocy aby je uświetnić!

Kontakt

NIEZAPOMNIANA
CHWILA

Magda

tele+48 724 877 298

emailniezapomniana_chwila@onet.pl

Maciej

tele+48 664 996 227

emailniezapomniana_chwila@onet.pl